МШБ в ТікТок!
Дата: 04.04.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

В сучасному світі потрібно бути обізнаним в різних сферах і знати багато цікавої інформації. Ми постійно маємо розвиватися, навчатися чомусь новому, щоб завжди залишатися в тренді.

Тому, ми хочемо познайомити вас  з великою та невід‘ємною  частиною  студентського життя – Тік-Током кафедри шоу-бізнесу! Якщо ти хочеш бути в тренді, тоді скоріше переходь за посиланням та підписуйся на нашу круту сторінку! https://vm.tiktok.com/ZMePXsCKA/

Студенти МШБ постійно публікують нові танцювальні, розважальні, пізнавальні та гумористичні відео. Також ведуть рубрику «ЗНО», в якій дають корисні поради та діляться власними лайфхаками для успішної здачі іспитів.

У відео ти часто можеш зустріти і викладачів кафедри шоу-бізнесу, які теж не залишаються  осторонь сучасних Тік-Ток трендів і активно беруть  участь у розвитку соціальних мереж.

Також, студенти знімають відео з успішними випускниками кафедри шоу-бізнесу і, навіть, з топовими українськими зірками. Говорити можна багато, проте тобі варто це побачити на власні очі!

Саме зараз наш Тік-Ток стрімко набирає обертів і ми вже маємо майже три тисячі підписників. Тож, скоріш підписуйся на наші соціальні мережі, вступай на кращу кафедру в Україні і будь найтоповішим студентом.

Кафедра шоу-бізнесу чекає на тебе!