#mshb_celebrity_story
Дата: 11.09.2019 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Успіх. Це як?
Слава. Чи має вона ціну?
Як стати відомим та успішним?
Саме про це наша нова рубрика #mshb_celebrity_story, в якій ми будемо ділитися історіями успіху професіоналів сфери шоу-бізнесу.

Перший наш герой феномен української культури, улюбленець мільйонів, повелитель молодих вовчиць та викладач кафедри шоу-бізнесу Олег Анатолійович Винник!

Колись він був лише хлопчиком з села в Черкаській області, але музика була постійним супутником його життя. Долю співака вирішив його бойовий характер та щасливий випадок.

Йому випала можливість відправитись в Німеччину за програмою культурного обміну Au pair. Саме там він почав співати в мюзиклах та паралельно працював артистом у складі хору Люнебурзької опери. Виконував партії в опері «Tosca», мюзиклі «Елізабет»,«Les Misérables», «Знедолені», «Elizabeth – Der Tod» та в опереті «Paganini». Гастролював Європою в оперних трупах.

Так з’явився відомий в Європі оперний співак OLEGG. Проте Олег Винник все рівно обрав Україну.
Будучи активним членом української діаспори в Німеччині, він неодноразово виконував українські пісні на Шевченківських вечорах при посольстві, де і познайомився з Олександром Горбенко – майбутнім продюсером Винника в Україні. Ось так, щоб стати відомим на батьківщині Олегу прийшлося підкорити Європу.
В Україні співак випустив вже 4 авторські альбоми, 17 відеокліпів та неодноразово об’їздив з гастролями всю країну.

Сам же співак зізнається, що його успіх – це, перш за все, працьовитість, наполегливість і віра в те, що ти робиш.