#mshb_лайфхаки
Дата: 24.06.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Аби пришвидшити розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, запустили онлайн-платформу MEREZHA.

Merezha – онлайн-платформа, де реєструються підприємці зі сфери малого та середнього бізнесу, експерти з маркетингу, фінансів, бізнес-стратегій. Замість резюме експерти залишають 20-секундні відео. Підприємець за тегами обирає, яку проблему хоче розв’язати, а платформа пропонує йому консультантів за цим запитом.

Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.
Зараз платформа влаштовує zoom-конференції, де експерти безкоштовно діляться своєю експертністю.

Merezha фокусуватиме свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнесах. При цьому, зробить бізнес-послуги персоналізованими та доступними для кожного підприємця.

У майбутньому онлайн платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні, сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень консалтингу.

КЛЮЧ ДО УСПІХУ: не кажи “можливо”, якщо хочеш сказати “ні”. Витрачай свій час привильно і розставляй пріоритети. Кафедра шоу-бізнесу – повір у себе!