#mshb_зірки
Дата: 12.11.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Кафедра шоу-бізнесу продовжує поповнювати власну рубрику, ви можете детальніше познайомитися із зірками українського шоу-бізнесу!

Оля Полякова — українська акторка, співачка і телеведуча. Переможниця другого сезону “Народної Зірки”, учасниця четвертого сезону “Танців з зірками” та ведуча розважального шоу «Зоряні яйця». Полякова брала участь в українській версії шоу «50 блондинок» — «Хто проти блондинок?» членом журі шоу «Парад порад» на “Новому каналі” коментатором шоу телеканалу “ТЕТ”«Богиня шопінгу».
2013 — перемогла на шоу перевтілень “Як дві краплі” на каналі «Україна». Журі українського музичного шоу “Співай як зірка” 2015 року на каналі Україна.

Леся Нікітюк – амбіційна та талановита українська телеведуча, співачка-початківець, комік, танцюристка. Свої перші кроки до слави Леся зробила на сцені українського КВН, але пізніше вирішила, що вже потрібно відкривати двері в великий шоу-бізнес. Сама Леся називає себе “сільською левицею” та Лесьою Іванівною. У 2020 році написала свій перший трек про стан українських доріг “Ями”, що став популярним хітом. Активно брала та бере участь у телепроектах “Леся-Здєся”, “Орел та решка”, “Навколо М”, “Шалена зірка”, “Хто проти блондинок”, “Le маршрутка”, “Танці з зірками” та “Хто зверху”. У 2018 році здобула довгожданну нагороду “Ведуча року” від “Cosmopolitan Awards” та “Бал квітів”.

Ігор Ласточкін – неймовірно весела українська зірка, актор, телеведучий та комік. Ігор є капітаном команди КВН “Збірна Дніпропетровська”. З 2015 року стає тренером “Ліги Сміху”, а з 2016 року – ведучий “Розсміши коміка”. Бере активну участь у зйомках фільмів. Найвідоміші: Країна У, Казки У, Готель “Галіція” тощо. У 2018 році разом з Ілоною Гвоздьовою виграв у фіналі “Танці з зірками”.

Кафедра шоу-бізнесу – зірками не народжуються, ними стають тут!