Ми на Ukrainian Fashion Week!
Дата: 06.09.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

У Києві відбулась найочікуваніша подія усіх модних інсайдерів, критиків та індустрії загалом – Ukrainian Fashion Week. Двічі на рік українські дизайнери представляють власні колекції відповідно до сезону. Цьогоріч пандемія внесла свої корективи, оргкомітет вирішив відмовитись від звичної сезонності та розширити діапазон роботи дизайнерам, створивший унікальний проект «UFW No SS».

Студенти кафедри фешн-бізнесу долучились до організації, працювали на бекстейджі, дрессерами, асистентами стилістів, візажистами, створювали образи моделей, помічниками організаторів, допомагали у створенні креативних спейсів та поділились власними враженнями:

«Цьогоріч я працювала на міжнародному спейсі, це масштабний проект в рамках UFW, що буде представлений під час Лондонського та Паризького тижнів моди. За цей час отримила дуже крутий досвід, знайомства та натхнення від спілкування з творчіми та креативними людьми з різних країн» – Бойко Марія, 3 курс, менеджер фешн-бізнесу.

«Робота на бейстейджі виявилась дуже відповідальною але такою цікавою, ми слідкували за чітким складанням аутфітів(образів), що відповідали баченню дизайнерів. Допомагали одягати моделей та готували їх до виходу на подіум. Цей досвід я запам‘ятаю на все життя» – Майя Хохіч, 2 курс, дизайнер зачіски.

Набільше вражень залишилось у першокурсників адже вони відвідали цю подію вперше, ділились своїми емоціями:

«Дуже сподобався цей захід, організація на вищому рівні, локації для фото на кожному кроці. Занадто багато стильних людей на один квадратний метр. Повертатимусь ще і ще обов‘язково, аби пережити ті емоції»– Власюк Меланія, 1 курс, фешн-менеджмент.

«Це було нереально круто, емоції просто зашкалюють. Кожен дизайнер круто впорався із одягом. У них велике майбутнє. Це мене дуже надихнуло» – Карнаух Марія, 1 курс, менеджер фешн-бізнесу.

Дякуємо Університету культури за можливість відвідувати такі заходи!