На практику в новому році!
Дата: 12.01.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Після новорічних свят першокурсники повернулися в Київ для ознайомчої практики. Перша практика в цьому році була на базі Українського Радіо.

Спочатку студенти кафедри шоу-бізнесу мали змогу відвідати музей, де зібрані всі пристрої, всі нагороди, всі фото та багато радіо-сценаріїв. Їм розповідали різні цікаві історії про радіо.

“Українське Радіо працює з 1924 року, і завжди ми спрямовані на те, щоб розповсюджувати саме українську мову, українські новини та українську музику. Кожного дня ми робимо так, щоб люди знали правду» – говорить Анатолій Табаченко.

Після музею першокурсники потрапили до радіостанцій «UA: Радіо Промінь», «UA: Українське Радіо», а також послухали один з випусків на інших мовах (Російська, Англійська, Німецька, Болгарська і ін.) для людей, які живуть поза межами України. Екскурсія продовжувалась довго, а студенти не втомлюючись бажали побачити кожен куточок, але на радіо кожна секунда важлива, тому незабаром екскурсія завершилася.

Кафедра шоу-бізнесу – будь у центрі подій!