На зв’язку 24/7!
Дата: 29.07.2020 | Рубрика: Новини

Наші креативщики 24/7 на зв’язку з усіма абітурієнтами та їх батьками в усіх соціальних мережах і, навіть, в телефонному режимі! Вже зовсім скоро починається вступна кампанія 2020 року!

Креативна група – це команда активістів факультету, які інформують абітурієнтів щодо вступної кампанії, займаються організацією факультетських івентів, просувають сторінки ФІМІШБ в соціальних мережах, знімають інформативні та розважальні відео для соціальних мереж факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу!

Тому, давайте знайомитись з креавтивщиками ближче!

Віка – керівник креативної групи факультету! Студентка третього курсу кафедри івент-менеджменту. Вікторії 19 років, родом з Херсонщини. Вона має лідерські якості, завдяки яким стала керівником креативної групи. Цікавий факт: закінчила курси кулінарної справи. Контактний номер – +38 099 263 32 75

Ігор – керівник профорієнтаційного блоку факультету. Студент третього курсу кафедри івент-менеджменту. Ігорю 19 років, родом з Сумщини. Він активно бере участь у профорієнтаційній роботі і знає відповіді на всі запитання. Цікавий факт: з дитинства займається вокалом. Контактний номер – +38 095 555 13 68

Настя – керівник режисерського блоку факультету. Студентка третього курсу кафедри івент-менеджменту. Насті 19 років, родом з Києва. Має навички зйомки та монтажу відео. Цікавий факт: мріяла стати програмістом з дитинства. Настя відповідає всім абітурієнтам в месенджерах!

Ці троє дійсно крейзі студенти, які знайдуть підхід до кожного абітурієнта та зможуть вирішити будь-яку проблему! Дзвоніть та пишіть! Вони завжди на зв’язку!