Студенти ФІМФіШБ – адміністратори концерту Наталії Валевської!
Дата: 16.01.2019 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Навчання в Київському національному університету культури і мистецтв завжди поєднане з набуттям практичного досвіду студентами! Це запорука формування професіоналізму майбутніх фахівців. Факультет івент-менеджменту і шоу-бізнесу співпрацює з різноманітними івент-локаціями міста Києва та зірками шоу-бізнесу. Наші студенти постійно тренують свої навички, перебуваючи в епіцентрі культурних подій!

Цього разу студенти і викладачі брали активну участь в організації концерту Наталії Валевської «Palala Show». Шоу-концерт вразив своїм масштабом і кількістю глядачів!

Окрім, співачки Наталі Валевської на сцені виступали її зіркові друзі: Наталія Бучинська, Тамерлан та Олена Омаргалієва, Влад Ситник, група «Авіатор», М’ята, Діма Коляденко, Ірина Білик та ін.

Студенти виконували роль адміністраторів концерту:

• координували комунікацію між артистами на майданчику
  • слідкували за таймінгом
  • допомагали швидко вирішувати проблемні питання

Наприкінці концерту Наталія Валевська особисто подякувала всій адміністративній студентській групі, яка була задіяна в організації і проведенні концерту. Ми, в свою чергу, дякуємо Наталії Валевській за можливість бути поряд і набувати досвіду!

Наші студенти, майбутні організатори івент-заходів, варті тільки найкращих проектів!