Наталя Могилевська – зірковий викладач кафедри шоу-бізнесу!
Дата: 08.01.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Наталя Могилевська – одна з найвідоміших співачок українського шоу-бізнесу, продюсер і телеведуча. У 2004 році отримала почесне звання «Народної артистки України».

Важливою складовою навчання в Університеті культури є отримання практичних навичок і проведення мотиваційних сесій для студентів.

Наш зірковий викладач Наталя Могилевська завжди надихає студентів і ділиться професійними порадами щодо того, як досягти успіху в українському шоу-бізнесі.

Окрім співочої кар’єри, Наталя Могилевська продюсувала проекти «Шанс» та «Фабрика зірок», а також є генеральним продюсером продюсерського центру TALANT. Тому, студентам неймовірно цікаво дізнаватися з перших вуст про особливості менеджменту зірок шоу-бізнесу, основні етапи планування і реалізації кампанії з просування артистів.

До того ж, Наталя Могилевська брала участь у відомому в Україні проекті «Танці з зірками» і перемогла! Наполегливість і щоденна праця в поєднанні з талантом є запорукою досягнення успіху!

Зіркові викладачі допомагають студентам знайти себе у професії, мотивують досягати кращих результатів!