Навчання студентів кафедри шоу-бізнесу!
Дата: 16.04.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Ми думаємо тобі цікаво дізнатися про кафедру шоу-бізнесу, тому трішки розкажемо про студентів та їх навчання. У зв’язку з локдауном студенти наразі на дистанційному навчанні.

Студенти дуже сумують за одногрупниками та викладачами, проте ми віримо, що ця розлука буде недовгою. А поки що цікаво проводимо час разом на карантині.

Навчальні пари діляться на лекційні та практичні. На лекціях студенти слухають викладачів, конспектують матеріал і отримують багато фахової інформації. На практичних – постійно експерементують, дізнаються нове та відразу застосовують набуті знання на практиці.

Ось, наприклад, у першому семестрі кожен студент зняв, змонтував та намагався якнайкраще оформити декілька відео-робіт. Викладачі, як справжні наставники, постійно допомагали з вибором ідей для їх відео, давали корисні поради стосовно оформлення відео,підбору референсів та іншого. І, звісно, вказували на помилки, щоб була можливість виправляти їх.

У другому семестрі з’явилися креативні пари такі як: імпровізація, операторське мистецтво та музичне мистецтво в шоу-бізнесі. Для кожного першокурсника вони виявились цікавими, бо вперше мали змогу набути професійної майстерності.
Ще одним неординарним завданням стала зйомка короткометражного фільму з предмету «аудіо та відеовиробництво», тож можете побажати студентам сил та успіху!

Ось так проходить навчання. Всі студенти і викладачі сумують за звичайним університетським життям, проте всі ми віримо, що карантин скоро закінчиться і ми знову зберемось у нашу велику та дружню сім‘ю МШБ.