Обирай найкрасивішу кафедру Університету культури!
Дата: 04.06.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Унікальна програма навчання за спеціальністю «Менеджер індустрії моди» допомагає студентам втілити свої мрії в реальність!

Випускники можуть стати арт-директорами та менеджерами в індустрії моди, організаторами показів моди, керівниками топових компаній в сфері краси та fashion. Вже під час навчання ви отримаєте змогу працювати у модних виданнях, fashion-каналах, тижнях моди, модельних агенціях та fashion- проєктах України!Ексклюзивна освітня програма розрахована на підготовку справжніх професіоналів в сфері fashion-менеджменту.

Студенти кафедри фешн-бізнесу проходять практику:

🖇На найбільшому модному майданчику країни — Ukrainian Fashion Week

🖇В найвідоміших модельних агенціях України

🖇На телебаченні

🖇В топових салонах краси бізнес та преміум-класів

🖇В fashion-видавництвах

🖇Беруть участь у fashion-show, фестивалях, конкурсах та проектах

🖇В ювелірних будинках, дизайнерських студіях, фотостудіях, бутиках

І це далеко не весь перелік, тому ми чекаємо вас в стінах нашого університету, який дає велику базу практики!

Кафедра фешн-бізнесу – це знання від досвідчених майстрів та цінний досвід, які мають за мету зробити зі студентів успішних неординарних спеціалістів.

Не чекайте натхнення, а шукайте його! Реалізуйте свої здібності на кафедрі фешн-бізнесу!