Олег Винник – зірковий викладач кафедри шоу-бізнесу!
Дата: 12.01.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Університет культури надає можливість молодим і обдарованим українцям втілювати свої творчі і професійні амбіції. Тому, до процесу навчання ми неодмінно залучаємо найкращих і відомих в Україні та за її межами співаків, митців, шоуменів, відомих особистостей.

Олег Винник – один з найкращих артистів в Україні, зірковий викладач кафедри шоу-бізнесу Університету культури. Майстер-класи Олега Винника – це можливість дізнатися секрети досягнення успіху в сфері шоу-бізнесі, поради про творчі амбіції та шлях до самореалізації, перспективи кар’єрного зростання в команді менеджменту артистів.

Крім кар’єри співака, Олег Винник є учасником телепроектів, зокрема телевізійного шоу «Х-Фактор», а також нещодавно став кіноактором у популярній комедії українського виробництва «Скажене Весілля» (2018). Наш зірковий викладач – це людина, яка постійно досягає тільки найкращих результатів у своїй творчій діяльності. Тому, майстер-класи Олега Винника – це завжди ажіотаж і відмінний позитивний настрій! Йти до мети потрібно з посмішкою, і наперекір усім непреємностям.

Починайте будувати успішну кар’єру вже зараз. Плануйте своє майбутнє в Університеті культури!