Організуй свій час правильно!
Дата: 26.03.2020 | Рубрика: Новини

Життя сучасної людини схоже на високошвидкісний потяг – біжить вперед без зупинок. Але що робити, якщо часу постійно не вистачає?

Ми підготували для вас 5 порад, які гарантовано допоможуть у ефективному управлінні найціннішим ресурсом — вашим часом.

Планування часу зменшує стрес і звільнює енергію, яка раніше витрачалася даремно. Спробуйте спланувати свій день (Google Spreadsheets, Google Calendar і т. д.), а потім тиждень та місяць – це дасть вам більше почуття контролю та допоможе підвищити продуктивність протягом усього робочого дня.


Спочатку найважче
Як показує практика, спочатку краще виконувати найскладніші справи. Адже якщо ви будете постійно відкладати найскладніші задачі на потім, ви ризикуєте їх ніколи не виконати. До того ж, увесь день у вас буде відчуття незавершеності та тривожності, яке заважатиме виконувати інші справи.

Здоровий сон важливий
Щоб продуктивно працювати, ваш мозок потребує відпочинку.
Спати менше норми — не вихід!
З урахуванням того, наскільки знижується продуктивність від недосипання, набагато ефективніше спати по 8 годин на день, працюючи при цьому на 30% краще, ніж намагатися «вкрасти» додаткові дві години і потім весь день відчувати себе як зомбі.

Ставте собі дедлайни
Дослідження показують, що обмежена кількість часу на завдання підвищує швидкість роботи.
Тільки уявіть – ви маєте весь ранок чи день, аби виконати те чи інше завдання. Скоріш за все, ви не будете поспішати та будете відволікатися на каву, перевірку пошти чи перегляд стрічки в соц. мережах. Але якщо у вас є всього одна година, то ви напевне зберетесь із силами та будете працювати не відволікаючись. Тому спробуйте ставити собі жорсткі дедлайни та використовувати таймер.

Навчіться фокусуватися
У спробі зробити все та відразу ви можете взяти на себе настільки багато роботи, що просто не встигнете зробити нічого із запланованого. Щоб уникнути цього, зосередьтеся на одному ключовому завданні в один момент часу, це допоможе вам досягти найбільшої ефективності