ПАРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНДУСТРІЇ МОДИ
Дата: 16.10.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

FASHIONуємо! Як проходять пари на найстильнішому факультеті?

Впродовж декількох днів Факультет індустрії моди демонструє на сторінці Instagram роботи своїх студентів спеціальності «Менеджмент fashion – бізнесу»

Дисципліна, за якою виконуються завдання – «Режисура та організація показу мод», а викладає її фешн-гуру нашого університету – Дихнич Людмила Петрівна.

Такий формат занять розвиває відчуття стилю та смаку, сприяє пошуку нових креативних рішень та ідей.

І головною несподіваною новиню є батл! У суботу відбудеться змагання: обираємо найкращу відеопрезентацію, яка розкриває концепцію однієї колекції одягу, запропонованою Людмилою Петрівною!

До речі, представлена колекція була відшита нашою студенткою спеціальності «Дизайн стилю».

Це все очікує нашу аудиторію вже в stories! А повний формат відеопрезентацій буде доступний у форматі IGTV!

FIMішуємо стильно!