Перша зустріч на кафедрі Івент-менеджменту!
Дата: 14.09.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Нарешті це сталося! Впродовж року Київський національний університет культури і мистецтв чекав на цю неймовірну подію. За час вступної кампанії була виконана неймовірна робота, і ось, нарешті, першокурсники Університету культури зустрілися з власними кураторами, викладацьким складом та креативною групою!

Зустріч пройшла драйвово та атмосферно, адже вся команда Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу зарядила кожного студента воює енергетикою! Наші першокурсники нарешті відчули атмосферу, яка вирує в стінах нашого університету!

Яскраві локації, професійний підхід та креативні ідеї зробили свою справу і кожен з учасників поринув у світ НЕ нудного навчання!

Хочемо подякувати кожному з присутніх! Адже саме сьогодні нове покоління івенторів вступає в силу та починає свій творчий професійний шлях!

Тож давайте привітаємо першокурсників та побажаємо їм легкого навчання та творчого погляду на життя! Їх чекає нелегкий, але цікавий, наповнений емоціями, шлях! І пам’ятайте, що ми всі одна велика родина!

P.S. Усі закони карантину виконані! Норм безпеки дотримувалися!