ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВЕСНИ
Дата: 01.03.2023 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВЕСНИ

Ну що ж, сьогодні починається друга весна нашого нового життя. Того, що ми не обирали, але яке прийняли в якості виклика в боротьбі за свободу та гідність. У нас вкрали минулу весну, літо, осінь, зиму. Але цю весну загарбати ми не дозволимо.

Свято весни символізує пробудження природи, початок нового періоду, з яким пов’язані надії на позитивні зміни у житті. Символічно перший день весни – це точка, що поєднує небо, землю та підземний світ. Весна є народженням року, моментом, коли вогонь перемагає холод, а Світло – Темряву. Це ж так сильно про нас!

Ми пережили цю надскладну зиму і вкотре довели, що нас неможливо зламати. Неможливо підкорити, залякати чи загасити в нас вогонь. І коли навіть найлютіші холоди зрозуміли це, вони почали відступати, поступаючись місцем усмішці сонця та теплим обіймам його перших променів. Усім серцем ми віримо в те, що цієї весни наші зухвалі воїни проженуть всю наповзаючу кригу з нашої землі, залишаючи тільки червоні маки як згадку про полеглих в боях побратимів. І ми зробимо все, щоб їм в цьому допомогти: словом, донатом та вірою.

Пам’ятаймо: наша весна в наших руках.

Перемога вже близько.

А поки розквітайте. І готуйтесь квітнути в новій яскравій Україні!