ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДБОРУ У КРЕАТИВКУ КАФЕДРИ ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ
Дата: 19.09.2022 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сьогодні, 19 вересня, в онлайн-форматі відбувся перший етап відбору студентів до креативної групи кафедри івент-менеджменту. Багато талановитих хлопців та дівчат продемонстрували свої здібності, аби стати частиною дружньої команди івенторів.

Кожен показав себе якомога краще, обравши той з 4 блоків, який цікавить його найбільше: медіа, TikTok, SMM або профорієнтаційний блок. Новачки медіа-блоку відповідатимуть за візуальний контент – фото, відео, Іnstagram-історії, розробку контентного плану, ведення соціальних мереж, генерування нових креативних ідей щодо популяризації кафедри івент-менеджменту Київського національного університету культури і мистецтв. Як бачимо, робота дуже відповідальна та її досить багато.

Звісно, діяльність креативної групи – це командна робота, тож представникам медіа-блоку допомагатимуть студенти TikTok-блоку: певне, найкреативніших студентів ви зможете побачити саме у нашому тіктоці! Вони кожного дня вигадують щось нове та знайоме кожному – у їх відео ви точно впізнаєте себе, а з появою нових учасників крутих роликів стане ще більше! Тож багатьма улюблена рубрика «Недільний тікток» буде ставати все різноманітнішою та цікавішою.

А ось правильно та креативно створювати контент, писати цікаві, влучні тексти і проводити рекламні капанії навчать у SMM-блоці! Тут новачки зрозуміють як працювати в команді та отримають новий досвід, що обов’язково знадобиться у їх майбутній кар’єрі!

Також важливою складовою діяльності креативної групи є робота з абітурієнтами. Саме представники профорієнтаційного блоку спілкуватимуться із майбутніми вступниками та підтримуватимуть їх протягом всього шляху. Така робота також є дуже відповідальною, тож на відборі ми край уважно оцінювали претендентів та їх особистісні якості.

Кафедра івент-менеджменту ще раз вітає всіх новачків із першим етапом відбору до креативної групи! Незабаром ми вирішимо, хто ж остаточно потрапить у команду! Бажаємо кожному цікавої роботи, яка буде приносити вам задоволення, нові емоції, знайомства та корисний досвід, а також зробить нашу кафедру ще більш популярною та впізнаваною! Віримо у вас, бо ви – найкращі!