Підготовка до ЗНО: Українська мова!
Дата: 03.05.2021 | Рубрика: Новини

Почався травень, а це значить, що ЗНО все ближче до абітурієнтів. Одним з предметів, що має скласти майбутній студент – це українська мова. Тож, ми виділили декілька порад для підготовки.

1. Розраховуй час. Це стосується як підготовки, так і іспиту. Май на увазі, що тобі треба залишити час на перенесення відповідей у бланк та написання власного висловлення. Під час підготовки радимо засікти час, який ти витрачаєш на написання твору.

2. Спочатку роби ті завдання, які ти знаєш. Не сиди “до посиніння” над одним складним питанням, так ти тільки згаєш час і свої нерви. Йди далі, а потім повернись знову.

3. Для підготовки та практики пройди тести й напиши власні висловлення минулих років. Так ти зможеш перевірити власні сили та побачити, на які правила треба звернути більше уваги.

4. Вигадай асоціації до правил, авторів, творів, аби швидко все згадувати. Наприклад, уяви собі дівчинку Катю, по якій повзе жук – так ти пам’ятатимеш, що «Катерина» присвячена Жуковському.

5. Якщо раптом ти не можешь знайти правильну відповідь, користуйся методом винятків. Обирай те, що 100% НЕ підходить і це може допомогти знайти саме той варіант, що потрібен.

І вір у власні сили! Пам’ятай, для чого ти це робиш. Аби вступити до Київського національного університету культури і мистецтв на бюджет! Ми чекаємо на тебе!