Поговоримо детальніше про факультет?
Дата: 17.10.2020 | Рубрика: Новини

Ми впевнені, що наразі одинадцятикласники обирають професію свого майбутнього і хочуть володіти всією інформацією ,яка пов’язана з університетами та спеціальностями. Тому, скоріш читайте нову статтю, у якій точно дізнаєтеся всі секретики та цікавинки нашого факультету!

Отже, на факультеті Івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу відкритий набір на 3 спеціальності, відповідно це: кафедра івент-менеджменту, кафедра фешн-бізнесу та кафедра шоу-бізнесу. Так як всі 3 спеціальності належать до одного факультету, то інколи деякі пари в наших студентів проходять всім потоком, але на кожній спеціальності також є профільні предмети.

Кафедра івент-менеджменту – це перший в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері івент-менеджменту та індустрії дозвілля (івент-менеджерів, організаторів дозвіллєвої діяльності, режисерів масових свят).Викладачі кафедри – засновники івент-агенцій, організатори корпоративних урочистостей та святкових подій, івент-експерти, проект-менеджери, управлінці, фахівці інтерактивного дизайну і відео, event-режисери, сценаристи.

Кафедра фешн-бізнесу – найкращий в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері менеджменту індустрії моди, дизайнерів зачісок, стилю та аксесуарів.Викладачі кафедри fashion-бізнесу – професіонали своєї справи, визнані майстри-практики, відомі фахівці у сфері індустрії моди і модельного бізнесу, візажисти, модельєри, стилісти, fashion-експерти, дизайнери!

Кафедра шоу-бізнесу – єдина в Україні кафедра, яка готує універсальних фахівців у сфері шоу-бізнесу за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності». Викладачі кафедри шоу-бізнесу – народні та заслужені артисти України, відомі продюсери, актори, режисери, арт-директори,топові кліпмейкери.

Навчання на будь-якій з цих спеціальностей буде вам цікавим та не складним, адже за улюбленою справою час проходить непомітно. Тому навчання в Університеті культури на факультеті Івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу можна поєднувати з своїми улюбленими хоббі та мати час для саморозвитку!

Чекаємо на тебе в нашій університетській родині!