Поговоримо про першокурсників?!
Дата: 20.02.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Буквально півроку тому амбіційні та енергійні абітурієнти стали студентами Київського національного університету культури і мистецтв і взяли собі за мету підкорити столицю. Повні усмішок і сил, вони увірвалися в студентське життя.

Навчання першокурсників 2020-го року почалось зі знайомства з викладачами, цікавивими дисциплінами і університетом вцілому. За цей, здавалося б, короткий проміжок часу Університет культури встиг закохати у себе першокурсників і подарувати безліч знань та позитивних емоцій.

Першачки познайомились зі своїми одногрупниками і кураторами й стали друзями. Адже за ці декілька тижнів було проведено безліч зустрічей груп на свіжому повітрі та у цікавих куточках столиці,були організовані приголомшливі та емоційно насичені посвяти у першокурсники.

Але через пандемію та карантинні умови, навчання в Університеті культури було переведено в дистанційну форму,тому студенти,на превеликий жаль, покинули стіни рідного університету. Але,дякуючи старанням викладачів і адміністрації, дистанційка приносить студентам не мало веселощів та яскравих моментів. Кожна пара насичена, цікава, а головне-корисна для майбутнього професіонала своєї справи.

Кожен день першокурсники чекають звістки про найскоріше повернення до вже такого рідного Університету культури, довгоочікуваної зустрічі з улюбленими викладачами та одногрупниками. Адже студенти КНУКіМ та КУК- це прогресивна молодь,яка стане майбутнім нашої країни,і з нетерпінням чекає повернення у столицю, щоб втілювати свої мрії в реальність!