Поради студенту від ФІМФіШБ
Дата: 14.05.2019 | Рубрика: Новини

Скоро на студентів чекає важкий період в їхньому навчальному році – сесія. Кожен студент хоче якомога успішніше скласти всі іспити і заліки. Тому, ми підготували декілька корисних порад для наших студентів, аби у них все вдалося!

1.Працюйте системно!
Візьміть 2-3 підручники з курсу і коротко законспектуйте їх за методичкою і тільки після цього відкривайте перелік питань, які дав викладач. Бо якщо пройти весь матеріал, то утворюються системні знання з предмету. Таким чином, навіть якщо ти не знаєш певне питання, то виникатимуть асоціативні зв’язки і ти зможеш здогадатися про що йдеться.
2. Висипайтеся!
Використовуйте всі слушні моменти для того, щоб поспати. По-перше, щоб активно готуватися наступного дня, тобі потрібно відпочити. По-друге, під час сну мозок виконує дуже важливу роботу – він засвоює отриману протягом дня інформацію, тобто переміщує її з оперативної пам’яті у довгострокову.
3.Готуйтеся самостійно!
Під час колективної підготовки різко зменшується продуктивність праці. Розділяти питання також не слід, бо нема впевненості, що товариш їх підготує добре.
Ці три основні правила успіху. Креативна група студентів бажає всім скласти сесію на відмінно!