Поради від ФІМФіШБ для абітурієнтів.
Дата: 15.05.2019 | Рубрика: Новини

Питання, яке турбує наразі усіх одинадцятикласників, – це вступ до університету. Адже вдалий вибір є запорукою якісного навчання і яскравого студентського життя.

Розповідаємо про критерії вибору університету:

1. Ознайомся з переліком фахових дисциплін, які будуть вивчатися. З’ясуй чи достатньо практичних занять. Наприклад, в нашому університеті запроваджено дуальну освіту: кожну середу до нас приходять практики, і, наразі, ми готуємося реалізувати свій власний івент вже на першому курсі навчання!

2. Дізнайся якомога більше про університет, який тобі подобається. Багато університетів проводять дні відкритих дверей – це крута можливість поспілкуватися з викладачами та студентами, побачити та відчути на собі всю атмосферу закладу та детальніше дізнатися про майбутню бажану професію.

3. Запитай про матеріально-технічне забезпечення ЗВО та наявність гідних умов для студентського коворкінгу. Наразі всі хочуть навчатися у комфорті та в спеціально оснащених аудиторіях з комп’ютерами, доступом до мережі інтернет. Тому, звертай увагу на переваги і недоліки технічного оснащення університету. Більше того, студентам потрібно мати креативних простір для спілкування і генерації ідей!

Обирай університет своєї мрії відповідно до цих критеріїв, і матимеш впевненість у виборі! А ми, безперечно, вже такий вибір зробили на користь Київського національного університету культури і мистецтв! Запрошуємо і тебе навчатися разом з нами!