ПРАКТИКА КАФЕДРИ ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ
Дата: 10.01.2022 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сьогодні кафедра івент-менеджменту розповість вам про практику! Практика є невід‘ємною частиною у набутті професії і навчанні у Київському університеті культури!

Протягом всього навчального періоду студенти можуть реалізовувати набуті теоретичні знання та безпосередньо долучатися до створення масштабних івентів і втілити свої мрії у реальність. 

Університет допомагає знайти місце, де кожен зможе спробувати себе у ролі справжнього професіонала, який робить щось надзвичайне. Також студент може сам знайти базу практики самостійно, і його завжди підтримають. Івент-агенство, будинок культури, музей, театр, рекламне агентство – це лише невеликий перелік, де ви зможете спробувати себе.

На практиці вас навчать вигадувати ідеї, створювати концепції і писати сценарії для майбутніх івентів. Ви зможете самостійно створювати бюджети, розшукувати підрядників і слідкувати за виконанням роботи на майданчику. Саме там ви зможете відчути, яка івент-індустрія є насправді, в роботі. 

Студенти мають шанс зарекомендувати себе з накращої сторони на базі практики і залишитися там працювати надалі.  Київський національний університет культури і мистецтв дає величезний багаж знань та вмінь, який з легкістю можна використати і стати дійсно гарним фахівцем!

Абітурієнт 2022, вступай на факультет івент-менеджменту і шоу-бізнесу та досягай вершин!