Практика студентів кафедри фешн-бізнесу
Дата: 11.02.2019 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Безмежне захоплення студентів кафедри фешн-бізнесу модою у всіх її проявах невимовно надихає! Під час навчання студенти знайомляться з усіма галузями індустрії моди та краси, і це дає їм можливість розвиватися всебічно, одразу у декількох напрямах обраної спеціальності . Завершуючи навчання, студенти мають вже сформоване уявлення про те, до чого вони найбільш схильні та мають інтерес.

В межах практики студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент індустрії моди» Марія Чернухіна брала участь у зйомці для бренду весільних суконь Fashion Мanufacture в якості моделі.

У Fashion Мanufacture є весільні сукні всіх фасонів, стилів і відтінків. А як обрати весільну сукню, яка б справді підкреслювала красу нареченої? Наша студентка дізналася, що:

– Класичні весільні сукні в сучасному прочитанні – це пишні сукні зі шлейфом, з довгим рукавом або відкритими плечима;

– «А-силует» – лідирує серед весільних суконь. Вони легкі, витончені, з летючою спідницею.

– «Русалка» (рибка) – підкреслить фігуру, підходить дівчатам з правильними пропорціями;

– «Ампір» (грецький стиль) – ці весільні сукні гарні для дівчат з пишними стегнами, майбутніх мам. Витягають зріст і придають стрункості;

– «Принцеса» – дуже пишне весільне плаття з відкритим корсетним ліфом, красивим декором;

– Короткі весільні сукні – для невеликих урочистостей в колі друзів.

Пишаємося нашими студентами!