Практика студентів кафедри шоу-бізнесу!
Дата: 19.05.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

12 травня цього року в Національному палаці мистецтв “Україна” відбулася десята церемонія нагородження премії “YUNA” в організації якої брали участь студенти кафедри шоу-бізнесу!

• Найкращою виконавицею року стала Alyona Alyona. Також вона перемогла в номінації “Найкращий хіп-хоп хіт” за пісню “Гори” з KALUSH.
  • Найкращим виконавцем уже другий рік поспіль став співак MONATIK. Його також нагородили спеціальною нагородою за онлайн-мюзикл “Ритм”.
  • У номінації “Найкраща пісня року” переміг Артем Пивоваров з піснею “Дежавю”.
  • Премію в номінації “Найкраща пісня іншою мовою” отримала Вєрка Сердючка за трек “Make It Rain Champagne”.
  • Найкращим поп-гуртом року стали TVORCHI. Також вони отримали дві статуетки за альбом 13 waves (“Найкращий альбом”) і пісню “Bonfire” (“Найкращий електронний хіт”).
  • Найкращим рок-гуртом оголосили The HARDKISS. Він також здобув премію YUNA за найкраще концертне шоу (“The HARDKISS. Акустика”). Крім того, вокалістка гурту Юлія Саніна і співачка Тіна Кароль отримали статуетки за найкращу спільну пісню – “Вільна”.
  • Тіна Кароль також отримала премію від оргкомітету за особливі досягнення у музиці.
  • Відкриттям року стала співачка Lida Lee.
  • Найкращим відеокліпом визнали “Історія України за 5 хвилин” гурту ТНМК.
  • У номінації “Інший формат” журі нагородило гурт “ДахаБраха”.

Спеціальними нагородами були відзначені:

• Гурт Green Grey – за Вертикальний концерт Live In Kyiv;
  • Олег Винник – за наймасштабніший онлайн-концерт року на НСК “Олімпійський”;
  • гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – за автоконцерти містами України;
  • компанія MOZGI Group – за серію онлайн-концертів з доповненою реальністю.

Наші студенти активно приймали участь у створенні і реалізації даного проекту. Це неймовірно крутий досвід, який допоможе їм в майбутньому.

Якщо ти теж хочеш проходити практику на топових проектах та працювати з зірками, тоді тобі на кафедру шоу-бізнесу. З нами твоя мрія стане реальністю.Кафедра шоу-бізнесу чекає на тебе!