Проводимо вихідні продуктивно!
Дата: 20.11.2020 | Рубрика: Новини

Нарешті вихідні і можна бути вдома та не думати про свої щоденні буденні справи! Але якщо саме ти не хочеш цілими днями валятися на дивані перед телевізором, а хочеш дійсно продуктивних вихідних, тоді ці поради саме для тебе!

1. Не лежи в ліжку до самого вечора. Можеш не ставити собі будильник, але постарайся почати свій день за 15 хвилин після пробудження, а не лежати в ліжку , адже з кожною хвилиною все меньше хочеться встати з теплої постілі.

2. Побудьте з собою. Погодьтеся, що наразі наше життя без гаджетів неможливо уявити: робочі листування, дзвінки, корисні додатки для навчання та роботи – і все це дійсно втомлює. Дозвольте собі день не перейматися за те, що вам має хтось зателефонувати чи написати. А у цей час займіться хатньою справою, яку відкладаєте вже другий тиждень.

3. Живе спілкування. Запросіть до себе друга чи рідну людину, з якою завжди немає часу зустрітись та обговоріть все, до тільки прийде вам у голову.

4. Дочитайте книгу. За часту, після важкого дня, ввечері вже не хочеться нічого робити, мрієш лише про сон і ніяк не можеш дочитати книгу. Вихідний – час для книги.

5. Подумайте про себе та своє майбутнє. У вихідні приділяйте всі свої думки собі, а не роботі чи навчанню. Пам’ятаєте , що треба цінувати себе та свої мрії!

Вся команда факультету Івент-менеджменту і шоу-бізнесу бажає продуктивних вихідних та позитивного настрою!