Пригадаємо майстер-клас від зіркового викладача Євгена Калкатова!
Дата: 21.12.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Рік тому фешн-бізнесу пройшов майстер-клас з демонстрації салонних укладок та зачісок для студентів спеціальності «дизайн зачіски».

Провів майстер клас зірковий викладач кафедри фешн-бізнесу,  майстер міжнародного класу, технолог, автор технології стрижок, фарбувань, зачісок – Євген Калкатов разом зі своєю талановитою командою майстрів- випускників Київського національного університету культури і мистецтв.

Євген Калкатов – один з найвідоміших перукарів-стилістів України.  Вдосконалюючись в професії більш 17 років, домігся значних успіхів і став лідером в перукарському мистецтві.  Щорічно створюючи по 2 колекції стрижок, зачісок, фарбувань, демонструє їх на міжнародних виставках INTERSHARM, NEW LOOC.  Так само досяг успіху в створенні колекцій зачісок для відомих дизайнерів як ANDRE TAN, Олена Буреніна.

10% теорії і 90% практичних занять з командою KALKATOFF!

Дякуємо майстрам салону краси «Kalkatoff» за насичений майстер-клас! З першого курсу наші студенти мають змогу практикувати і отримувати досвід!