Секрети студентського життя від юних івенторів!
Дата: 03.10.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Надалі студенти продовжуватимуть свій шлях до становлення справжніми фахівцями дистанційно, а поки вони готові поділитися своїми емоціями і враженнями, набутими за ці неперевершені декілька тижнів!

– Чим навчання студента відрізняється від буденних днів у школі?

Перш за все – можливостями! Університет дає змогу втілити найзаповітніші бажання, розкрити власний потенціал, віднайти приховані таланти. Навчання надає змогу практикуватися у сфері, яка тобі подобається, поєднуючи корисне з цікавим.

– Наскільки важко знайти спільну мову з викладачами і потоваришувати з одногрупниками?

Хочемо вас запевнити, що для цього навіть не доведеться докладати зусиль! Усі викладачі й одногрупники є максимально добрими й товариськими людьми, тож не треба вагатися щодо вступу до Київського національного університету культури й мистецтв!

– О котрій починаються заняття? Встигаєте прийти вчасно або ж не вистачає часу?

Графік навчання є дуже комфортним для студентів, тому що перша пара починається о дев’ятій. Зранку маємо достатньо часу аби зібратися і вчасно прийти до університету. Як вже зазначалося, в університеті працюють доброзичливі викладачі, які не будуть тебе сварити, якщо все-таки ти ненароком запізнишся. Але давайте без запізнень!

Ось такий інформаційний і корисний ask від івенторів! Такі деталі студентського життя зможете прочитати лише в нас на стрінці!

Студенти Університету культури прагнуть поділитися набутим досвідом для майбутніх абітурієнтів! Тож, вступники 2021, ми чекаємо саме на вас!! Обирайте нашу велику родину і ловіть драйв студенства разом із нами!