Сергій Танчинець з майстер-класом для ІВЕНТОРІВ!
Дата: 22.02.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сьогодні на кафедрі івент-менеджменту відбувся зірковий он-лайн майстер-клас з Сергієм Танчинцем!

Сергій Танчинець – український співак, фронтмен гурту «БEZ ОБМЕЖЕНЬ» та заслужений артист України.

Зустріч була захопливою не тільки через приємну атмосферу, а й через велику кількість важливої для справжнього івент-менеджера. Гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»- приклад еталонної командної роботи, довіри та професійності, адже з перших кроків на велику сцену їх склад не змінювався та працював як справжня команда артистів.

Вокаліст розповів про взлети та падіння гурту, любов до міст та про талант-шоу, яке подарувало музикантам багато нових прихильників.

Сергій поділився специфікою організації та проведення масштабних концертів, проблемами,які виникали у зв‘язку з карантинними обмеженнями та раціональним вирішенням цих проблем.Також студентам стали відомі найближчі плани гурту щодо концертної діяльності та майбутніх хітів.

«У рідному місті почалася моя музична кар’єра. В 11 років я почув пісні Гері Мура і мені дуже захотілося зіграти його композиції, тому я випросив у батьків купити гітару.
Будьте відповідальними до власної роботи, формуйте команду, якій будете довіряти на всі 100%, креативне та вірте у власні можливості. Якщо маєте ціль, то впевнено до неї йдіть, хоч і маленькими кроками» – порадив гість.

Ліричні відступи про становлення гурту, як улюбленців українців та слухачів з інших країн,не могли не залишити посмішок на обличчях натхненних івенторів.

Ми безмежно вдячні Сергію Танчинцю за прекрасний майстер-клас, а гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» за хіти,що беруть в полон серця слухачів та стають гордістю української музичної індустрії.