Що необхідно знати про Університет культури?
Дата: 14.08.2019 | Рубрика: Новини

Зараз першокурсники хочуть отримати якнайбільше інформації про університет та про навчання. Тому, хочемо детальніше розповісти про Київський національний університет культури і мистецтв.

В структурі КНУКіМу налічується 10 різних факультетів:Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; Факультет дизайну і реклами; Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; Факультет кіно і телебачення; Факультет інформаційної політики і кібербезпеки; Факультет сценічного мистецтва; Факультет музичного мистецтва; Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики; Факультет міжнародних відносин; Факультет хореографічного мистецтва.

Студентські будні на кожному факультеті насичені багатьма заходами: фестивалями, тренінгами, майстер-класами, вечірками, фешн-показами, концертами.
В нашому університеті створена потужна матеріально-технічна база для навчання, обладнані найсучасніші фахові лабораторії і павільйони, запрошено кращих викладачів країни, педагогів з багаторічним досвідом, професіоналів своєї справи, які навчають за інноваційними освітніми програмами. Практику студенти обов’язково проходять в кращих організаціях та установах країни і закордоном. Університет культури співпрацює з провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Франції та ін.
Університет культури – місце щасливих людей!