Що почитати менеджерам шоу-бізнесу під час карантину?!
Дата: 07.10.2020 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Менеджер шоу-бізнесу це той, хто повністю занурюється в цю сферу, тому він має володіти великою кількістю інформації пов’язаної з продюсуванням.

Отже, ми підготували топ 3 книг, які необхідно прочитати.

1.Борис Криштул. «Кинопродюсер»

Кінопродюсер – це підприємець, який вибрав сферою своєї діяльності – виробництво фільмів. Хороший продюсер – це фахівець, що здатен зрозуміти потреби ринку, поєднувати це розуміння зі знаннями в галузі управління виробництвом фільмів і використанням наявних ресурсів в розрахунку на отримання доходу.

2. Александр Атанесян. «Краткая инструкция для начинающего продюсера»

Вкрай важливо вміти співпрацювати з акторами. Крім того, потрібно вміти обирати акторів. Відомі актори забезпечують любов глядачів, але є і недолік – заявлене раніше амплуа, яке іноді потрібно подолати. Є й інший підхід (продюсерський) – на головні ролі запрошуються дві-три зірки, які «тримають» картину, а на інші ролі – просто хороші актори. Третій підхід (режисерський) – це коли все робиться навпаки: зірки беруться на другі ролі, а на головну роль береться невідомий, але дуже яскравий актор, і він стає зіркою.

3.Геннадий Иванов, Павел Огурчиков, Виталий Сидоренко. «Основы продюсерства. Аудиовизуальная сфера»

Незалежний продюсер сьогодні – це енергійна людина, яка вміє обирати перспективниц сценарій. Захопившись ідеєю, продюсер забезпечує її фінансування, юридичні права на сюжет, збирає навколо себе потрібних людей і однодумців, знаходить кіностудію, стверджує сценарій, натуру, акторів, ескізи, бюджет, приймає постановочний проект, контролює знімальний процес, в разі необхідності вибудовує остаточний монтаж фільму , організовує прокат, рекламу і розподіляє прибуток.

Читайте та отримайте нові знання!