ЩО ТАКЕ МЕНЕДЖМЕНТ АРТИСТА?
Дата: 17.03.2023 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Розповідаємо! Хто ж все таки музичний менеджер в Україні, чи є в цієї професії перспективи?

Щоби працювати в музикальній індустрії, не обов’язково знати ноти, грати на музичних інструментах або писати музику. Звичайно, ці всі навички дуже важливі, але необов’язкові.

Є варіант! Музикальний менеджмент – це творча та дуже цікава професія, яка в своїй основі має не тільки мистецтво, але і важливі адміністративні навички. Саме ця людина може зробити із артиста професіонала.

Такі навички, як лідерство, стресостійкість, відповідальність, комунікабельність, вміння приймати рішення – притаманні для менеджера. Тобто, його можна сміливо назвати сполучною ланкою в усіх процесах, а також головним помічником артиста, його радником та підтримкою.

Треба зауважити, що бути в тренді та мати гарний смак – невід’ємна складова. Бо людина, яка представляє інтереси зірки в індустрії має бути обізнаною у всьому.

Star-менеджмент є надвідповідальною, але мегацікавою, затребуваною та дуже високооплачуваною професією.

Організовуючи наймасштабніші проєкти в Україні, працюючи на топових телеканалах, відкриваючи власний бізнес, популяризуючи українську культуру менеджер вносе великий внесок у культурну спадщину нашої держави!

Тому, якщо ти хочеш просувати українське та працювати з зірками та на топових українських проєктах: тобі точно до нас – на кафедру продюсування і шоу-бізнесу.