ЩО ВИВЧАЄ ІВЕНТ-МЕНЕДЖЕР
Дата: 11.01.2023 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Івент-менеджер – це фахівець, який професійно організовувує та проводить івенти різних форматів. Професійна підготовка івент-менеджера передбачає набуття знань і вмінь як з суто практико-орієнтованих дисциплін, так і з дисциплін теоретичних, що розвивають стратегічне і креативне мислення. 

З’ясуємо, які саме дисципліни вивчають івентори в Університеті культури на першому курсі:

“Теорія та історія івентів”. Дисципліна викладається на першому курсі, та допомагає прослідкувати історію становлення та розвитку подієвої культури в Україні та світі.

“Івент-технології”. Студенти опановують складнощі технічного забезпечення під час організації та проведення івентів; складають документи, необхідні для організації події.

“Культурні та креативні індустрії”. Ця дисципліна допомагає розвивати креативне мислення, навчає роботи у команді та знайомить з багатьма цікавими теоріями для поліпшення продуктивності праці.

“Психологія”. Аби бути справжнім професіоналом у сфері івент-менеджменту, базові знання з психології є вкрай необхідними, адже сутність нашої професії полягає у постійному спілкуванні з великою кількістю людей.

“Організація та постановка івентів”. Дисципліна навчає основам сценічного руху, майстерності ведучого, актора. На парах зі сценічної мови ви навчитеся не боятися говорити на публіку та робити це правильно.

“Діловий етикет”. Викладається студентам на першому курсі та навчає основам етикету, культурі мовлення та самопрезентації.

“Історія культури”. Дисципліна знайомиться з історією світової культури та визначними пам’ятками культури народів світу.

На наступних курсах студенти продовжують вивчати цікаві дисципліни, які допомагають ставати фахівцями з івент-менеджменту: “Режисура в івентах”, “PR в івентах”, “Проектний менеджмент”, “Юридичне забезпечення івент-менеджменту” та багато інших! 

Кожного дня ми навчаємося чогось нового не тільки на лекційних парах, а ще й закріплюємо отримані знання на практичних заняттях, тому навчання проходить максимально цікаво та продуктивно для кожного студента!

Переходьте на наш Інстаграм та дізнавайтеся більше корисної й цікавої інформації https://www.instagram.com/event_knukim/