Що вивчають івентори?
Дата: 03.09.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Факультет івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу пропонує студентам сучасний і насичений навчальний план зі спеціалізації івент-менеджмент (спеціальність 034 Культурологія).

Івент-менеджмент – це діяльність, яка передбачає здійснення комплексу заходів щодо організації події, яка включає розробку, планування, просування, проведення і постсупровід події. Тому, професія івент-менеджера потребує досить різнопланових знань, а також постійного вдосконалення своїх знань і вмінь в умовах зростаючої конкуренції.

Команда івент-проекту працює над розробкою ідеї або задумом, складає бюджет, планує проведення івенту (обирає дату проведення, формат, бронює локацію, домовляється зі спонсорами і партнерами, а також режисує івент, працює над контентом), створює план дій щодо посування івенту і готує інформаційну кампанію, реалізує подію і забезпечує звітування після проведення івенту.

Розуміючи рівень професійної відповідальності івент-менеджера, кафедра ФІМІШБ пропонує студенту вивчати навчальні дисципліни, які дійсно необхідні йому у професійному житті!

Ми надаємо якісні знання з івент-менеджменту і маркетингу, режисури івент-заходів та сценарної майстерності, проектного менеджменту, менеджменту соціокультурної діяльності, правових відносин і побудови комунікаційних стратегій, PR-технологій, брендингу, копірайтингу і спічрайтингу, продюсування, фандрайзингу, менеджменту виставкових проектів! І це далеко не повний перелік дисциплін, які пропонує Університет культури. Поряд з тим, студенти вивчають історію культури і мистецтв, філософію, прикладну і професійну етику, щоб бути цікавими особистостями, мислити і створювати дійсно унікальні івент-проекти.

 

Університет культури – твоє щасливе майбутнє!