СПИСОК ЦІЛЕЙ НА 2022 РІК
Дата: 03.01.2022 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Минулий 2021 рік для кожного пройшов по-різному: в когось він був сповнений розчаруваннями та невдачами, а в когось – великим успіхом в своїх задумках та справах. Але як би там не було, на дворі вже 2022 – і це шанс для кожного почати все з чистого аркушу, залишити позаду всі свої хвилювання і налаштуватися на нові звершення! Для цього необхідно точно знати, чого саме ти хочеш досягти, і правильно розставити пріоритети, аби у новому році бути максимально продуктивним в усіх сферах! Тож сьогодні івентори підготували список цілей, які допоможуть вам самовдосконалитися та провести цей рік із користю.

Як-то кажуть, гарна книга – кращий друг! Обов’язково додайте у список своїх цілей пункт прочитати декілька книг – можливо, вас цікавили якісь твори раніше, але ви не мали часу з ним ознайомитись, тож зробіть це зараз! Головне, аби не закинути цей перелік книг, додавайте твори різних авторів та жанрів, так читання буде цікавішим та більш захоплюючим. Також рекомендуємо читати і літературу, пов’язану з вашою професією, так ви будете самовдосконалюватися як фахівець, поглиблюючись у свою справу.

У здоровому тілі – здоровий дух! Цілі, пов’язані із вашим здоров’ям та вдосконаленням свого тіла є, мабуть, найважливішими з усіх. Час новорічних свят добігає кінця – тож настала пора вставати з диванів та починати активно рухатись. Поставте собі ціль ходити до спортзалу хоча б 2-3 рази на тиждень, займаючись самостійно або з тренером. Поставте собі ще й міні-цілі для більшої мотивації, наприклад, скинути вагу. Можна звісно займатися і вдома, але це вже залежить від вашого самоконтролю. Досить популярним є щоденний біг зранку по 15-20 хвилин, тож можете сміливо додавати цей пунктик до вашого списку цілей. Якщо ж зал – це не для вас, то спробуйте якийсь вид спорту, яким ви, можливо, хотіли колись займатися. Дуже корисним для тіла є плавання та йога, особливо якщо ви багато часу проводите сидячи.

Поставте за ціль вивчення нової мови або вдосконалення рівня тієї, що вже знаєте. У сучасному світі без знання іноземних мов, особливо англійської, не обійтися, і в професії івент-менеджера також, тож не лінуйтеся і вивчайте мови інших країн. Визначтеся, якого саме результату ви хочете досягти та за який проміжок час, а потім починайте досягати цієї цілі: займайтеся з репетиторами, відвідуйте курси або мовні школи, переглядайте фільми із субтитрами – зараз так багато способів вчити іноземні мови, тож обов’язково скористуйтеся цим. Повірте, це має велике значення для вашої майбутньої кар’єри, тож бажаємо вам успіхів у цьому!

Навчання – це, безумовно, добре й завжди корисно, але не треба забувати й про відпочинок. Розподіляйте свій час грамотно, добре харчуйтеся та майте повноцінний сон і цікаве дозвілля. Поставте собі за ціль цього року відвідати ті місця, в яких завжди хотіли побувати. Визначтеся коли саме, куди та з ким ви відправитеся, адже подорожі наповнюють наше життя яскравими моментами та незабутніми спогадами. Сюди ж можна додати ще й ціль побачитися з тими, кого ви давно не бачили – з друзями, родичами, або навіть завести нові цікаві знайомства!

Ну і головна ціль на цей рік – зробити так, щоб усі плани реалізувалися, а мрії здійснилися! Тож скоріше визначайтеся зі списком цілей та приступайте до їх досягнення!

Кафедра івент-менеджменту бажає вам сил та натхнення у новому році! Головне – вірте у себе, і все обов’язково вийде – 2022 рік буде сповнений лише гарними спогадами та новими успіхами.