Студенти факультету ведучі Міжнародного конкурсу «Young Miss of the Universe»!
Дата: 18.01.2019 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Студенти другого курсу, майбутні івент-менеджери, Родіон Тарасенко і Марія Овечкіна стали ведучими Міжнародного конкурсу «Young Miss of the Universe.

Протягом декількох днів проведення Міжнародного конкурсу «Young Miss of the Universe» глядачі могли дізнатися про різні культури, країни, народи й епохи: про культуру Античності та Середньовіччя, Нового й Новітнього часів; про мистецтво Польщі і Албанії, Канади і Бельгії, Швейцарії та Туреччини, Іспанії та України, Індії і Італії, Таїланду та Японії.

Серед конкурсантів, представлених у молодшій (5-7 років), середній (8-11 років) та старшій (12-18 років) вікових категоріях – представники з Польщі, Албанії, Норвегії, України. Учасники мали змогу проявити свої творчі здібності і таланти.

У межах проекту було організовано наступні конкурси: фотоактрис «Школа Магії», «Легенди Світового Кіно», «Ікона стилю», конкурс телевізійних ведучих «Віра. Надія. Любов», авангардне дефіле «Космос» та інші. Наприклад, у межах конкурсу «Легенди світового Кіно» було представлено композиції «Маріка Рьок – зірка, яка полонила світ» (у виконанні Діани Єфименкової); «Джина Лоллобріджида – найкрасивіша жінка світу» (у виконанні Анастасії Глушко) та багато інших. Конкурси чергувалися пісенними, хореографічними та музичними номерами. Гучні оплески глядачів викликала презентація колекції «Ла Бель Епох» у стилі «Dressed to dance», яку представили конкурсанти.

Творчі, активні й ініціативні студенти КНУКіМ розповіли про емоції участі в організації проекту: «Це позитивний досвід, який є запорукою побудови кар’єри і особистісного розвитку. Важливим є те, що такий проект реалізується в Україні. Подібні конкурси об’єднують молодь в єдиному бажанні зробити світ кращим, а людей – щасливішими!». Майбутні івент-менеджери переконані, що завдяки конкурсу «Young Miss of the Universe» діти мають змогу розкрити свої таланти та стати більш впевненими у собі!