Студенти кафедри шоу-бізнесу на «Українській пісні року»!
Дата: 25.05.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

19 та 20 травня відбулися зйомки Національної музичної премії – “Українська пісня року”.Ця премія заснована Ректором Київського національного університету культури і мистецтв Михайлом Поплавським та зірковим викладачем кафедри шоу-бізнесу, неймовірним Олегом Винником.

Студенти кафедри шоу-бізнесу долучились до організації масштабної події!

Усі легенди української сцени, а також молоді виконавці,що є надією та гордістю української естради отримали заслужені нагороди. Незабаром ви на власні очі зможете побачити Національну музичну премію. Слідкуйте за нашими соціальними мережами, аби не пропустити жодних подробиць.

Не менш яскраво виступали ведучі премії Михайло Поплавський та Олег Винник. Михайло Михайлович заспівав свої популярні хіти, що вже стали невід’ємною частиною української музики. Олег Винник теж порадував публіку хітами: всі танцювали та співали в унісон.

Студенти кафедри шоу-бізнесу мали чудову можливість попрацювати на цьому проекті, побачити процес зсередини і прожити закулісне життя. Дякуємо викладачам за таку шалено круту практику.

Якщо ти теж мрієш працювати в сфері шоу-бізнесу та побачити все це на власні очі, тоді ми чекаємо на тебе. Ставай частиною шоу-бізнесу разом з нами.