Субота в Університеті культури!
Дата: 05.06.2021 | Рубрика: Новини

Дні відкритих дверей тривають! Відвідати зірковий виш уже встигли абітурієнти. Випускники завітали, аби остаточно впевнитись та визначитись з майбутньою професією, а також побачити студентське життя яким воно є.

Для майбутніх вступників провели цікаву екскурсію університетом та влаштували незабутнє знайомство з напрямами, за якими здійснюється фахова підготовка.

Про престижні спеціалізації та нові умови вступу, воркшопи, творчі зустрічі і майстер-класи, неймовірно цікавий навчальний процес і перспективи працевлаштування розповів абітурієнтам висококваліфікований професорсько-викладацький склад університету.

Абітурієнти довідались, що Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інших. А однією з переваг студентів, котрі здобувають вищу освіту за інноваційними навчальними програмами, є подвійний диплом – український і європейський.

Абітурієнти, яким стали цікаві спеціальності на факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу отримали сертифікати про ПОПЕРЕДНЄ ЗАРАХУВАННЯ, з чим ми їх і вітаємо! Ми чекаємо на вас у ролі студентів!