Таланти МШБ
Дата: 17.09.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Хай гайз, навчання в університеті культури в самому розпалі і ми готові поділитися з Вами найцікавішим.

Наші першокурсники вже познайомилися з своїм куратором, викладачами, однокурсниками та студентським життям в цілому. Нарешті прийшов час познайомитися першачкам один із одним поближче, показати свої таланти, харизму та продемонструвати свої сильні сторони.

Першокурсники продемонстрували таланти в різних жанрах: вокальний, хореографічний, розмовний та оригінальний. Цьогоріч перший курс неймовірно талановитий!

Виступ за виступом вони дивували глядачів своєю креативністю, талановитістю та неймовірною харизмою. Студенти вже вміють знімати короткометражні фільми, писати сценарії, виступати в стендап-жанрі, професійно фотографувати, мають відмінні вокальні здібності і ще багато багато іншого.

Серед них є блогери, “Діти року”, ведучі, аніматори, а деяким ще навіть немає і 17. Ну це ж неймовірно!

Перед виходом на сцену першокурсники дуже хвилювалися, адже це їх перший виступ в стінах університету культури, проте страх не завадив і можна з впевненістю сказати, що свято вдалося на славу.

Були присутніми не лише першокурсники, але й старшокурсники й навіть куратори, які з радістю виходили на сцену і брали участь у всіх інтерактивах.

У залі панувала особлива атмосфера, яка була наповнена радістю, взаємною підтримкою та щастям. Усі присутні отримали купу шалених емоцій.

Якщо ти мрієш саме про таке навчання, вступай на кафедру шоу-бізнесу – у нас круто!