ТОП-5 івент-агенцій України!
Дата: 06.06.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Івент-агенція – це чудовий помічник в організації будь-якого заходу різноманітного масштабу на замовлення клієнтів. Студенти кафедри івент-менеджменту підготували для вас ТОП 5 агенцій, що знаходяться в Україні.

1. ARENA CS
«Arena CS» – компанія, яка проводить соціальні, корпоративні, бізнес івенти та івенти для брендів. Створення заходу складається з таких ключових питань: навіщо? що? як? Івенти « Arena CS» – це емоції, які неможливо передати словами.

2. OLEROM FORUM ONE
«Olerom Consulting» спеціалізується на проведенні відкритих корпоративних тренінгів, бізнес-консалтингу та семінарах. Компанія провела безліч глобальних і дуже значних подій для українського бізнес-простору.

3. SLUPSKY EVENT MANAGEMENT
«Slupsky event managemen»t займається професійною організацією івентів в Україні та за її межами. Компанія вважає, що головними є сенс, креатив та емоції, а не матеріальні цінності. Постійні клієнти: Porsche, Renault, Loreal, Nemiroff, METRO, Slavutich, Microsoft тощо.

4. LIONCOM
Івент-агентсво «Lioncom» організовує корпоративні та святкові заходи протягом 13 років. Команда створює незабутні івенти, надихає та запалює серця. Завдяки якісно проведеній роботі, вона розвиває бізнес своїм клієнтам, тим самим створює нову якість життя для всього суспільства.

5. GB EVENT BY KVARTAL 95
«GB Event by Kvartal 95» – це нове направлення діяльності в межах студії “Квартал 95”. Агентство спеціалізується на організації днів народжень, заручин, весіль та ювілеїв.

Студенти кафедри івент-менеджменту проходять практику в топових івент-агентствах України. Якщо ж вони покажуть себе на вищому рівні, то залишаться там працювати на постійній основі та дарувати радість людям. Якщо хочешь стати частиною команди подібних івент-агенств, то вступай на кафедру івент-менеджменту!