Традиції незмінні: ми в ефірі!
Дата: 22.05.2020 | Рубрика: Новини

Сьогодні креативщики гарно провели час з абітурієнтами в прямому ефірі на офіційній сторінці в INSTAGRAM факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу!

З ефіру ми виокремили три актуальних питань абітурієнтів:

1. Де проходить практика студентів факультету?
Практика проходить на найбільших концертних майданчиках Києва : Палац Спорту, Палац Україна, Жовтневий палац, найвідоміших телеканалах країни «1+1 медіа», «СТБ», «Новий канал», відомих івентах України: «KyivMusicDays”, “EWFU”, провідних модельних агенціях України: K-models, Linea112, L-models, FP-models, Ukrainian Fashion Week, виставки Kyiv Fashion, InterSharm, топ салонах краси: Kalkatoff, Beauty Studio Tsarev, на зйомках найпопулярніших телепроектів, кліпів та кінофільмів та в продюсерських центрах і концертних агенціях.

2. Чи відомі дати ЗНО?
Так, кілька днів тому Міністерство освіти і науки оприлюднило новий графік проведення ЗНО.
математика — 25 червня;
українська мова і література — 30 червня;
фізика — 2 липня;
іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;
англійська мова — 7 липня;
історія України — 9 липня;
біологія — 13 липня;
географія — 15 липня;
хімія – 17 -липня.

3. Як буде відбуватися приймальна комісія 2020 року?
Міністерство освіти і науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Ми дуже весело поспілкувалися з нашими абітурієнтами та відповіли на всі актуальні запитання щодо вступу та навчання в нашому університеті! Питань було нереально багато, адже всі хвилюються щодо вибору своєї майбутньої професії, тому хочуть якогомога більше дізнатися деталей.

Дякуємо всім, хто був з нами в ефірі! Зовсім скоро проведемо ще один!