Триває набір на авторський курс Михайла Поплавського «ЗІРКОВІ ІВЕНТОРИ»!
Дата: 30.08.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Абітурієнти 2020, максимальна увага! Набір на авторський курс Михайла Поплавського «ЗІРКОВІ ІВЕНТОРИ» все ще триває!

Вибір професії – це відповідальний крок в житті, тому щоб обрати спеціальність свідомо, треба знати всі переваги професії. Кафедра івент-менедженту надає багато можливостей та перспектив.

Студенти проходять практику в найкращих івент-агенціях Києва та України («Ant Hill RG», «Rockets», «Дядя Жора сompany», «4 Persona», «DevinaDesign», «PartyPanda» «FamyliQuest» та інших); на найвідоміших телеканалах країни – Медіахолдинг «1+1 медіа», Міжнародний медіа центр «СТБ», «Новий канал», «ISTV» та інших, популярних розважальних центрах – «KidsWill», «WOW-park», тощо.

Основними формами навчання є майстер-класи, тренінги, воркшопи, хаби, кейси івентів, стажування, індивідуальні онлайн-консультації, робота у закритих чатах та групах кафедри, лекції, практичні заняття.

• Ти вивчатимеш:
  • Режисуру івент-заходів
  • Корпоративні комунікації
  • Івент-менеджмент і маркетинг
  • Проектний менеджмент
  • Менеджмент креативних івент-індустрій
  • Рекламу та PR в соціокультурній діяльності
  • Event-промоушн
  • Продюсування
  • Геобрендинг та багато інших дійсно актуальних навчальних курсів.

Готовий стати івент-менеджером? Тоді мерщій привозь до нас свої оригінали документів та зроби перший крок у своє щасливе майбутнє!
Запрошуємо навчатися разом з нами!