Творча зустріч з EL Кравчук!
Дата: 12.05.2019 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

На кафедрі шоу-бізнесу відбулась творча зустріч студентів із відомим українським співаком, актором, телеведучим та шоуменом El Кравчук.

На зустрічі El Кравчук розповів студентам про власну творчість, як починав свою кар’єру, про сучасні реалії українського шоу-бізнесу і дав поради на їх професійне майбутнє.

«Ви навчаєтесь дуже цікавій професії. Менеджери шоу-бізнесу – це люди, які вміють продавати мистецтво. Ви покоління майбутнього, ви є лідерами суспільної думки.

Починати складно, але починати потрібно завжди з головного. Оберіть для себе орієнтир, поставте правильну ціль і завзято йдіть до неї. Пам’ятайте, що найцінніше в людині індивідуальність, і зберегти її в собі досить складно. В житті все потрібно робити максимально «гостро» – не боятися», – зазначив відомий співак.

Також El Кравчук зауважив, що у 21 столітті потрібно бути багатогранним і максимально відкритим до творчості і спілкування. На його думку, комунікація це дуже важливо. І завдання менеджера, перш за все, полягає в налагодженні нових зв’язків з успішними людьми, у вмінні бути хорошим організатором і талановитим керівником.

«У кожного в житті настає переломний момент, коли ви переоцінюєте своє минуле і теперішнє, аби зрозуміти чи тим ви займаєтесь насправді… Важливо бути головним критиком самому собі. Не бійтесь шукати себе», – мотиваційна промова гостя неабияк надихнула студентську молодь.

На зустріч із відомим артистом завітав Михайло Поплавський, аби засвідчити свою повагу та подякувати El Кравчук за натхненну зустріч.

Щодо своїх творчих задумів El Кравчук повідав: «Коли я роблю якийсь черговий проект, я постійно додаю щось нове, якесь ноу-хау, створюю концертний формат у своїх шоу. Це кропітка праця, але вона того варта. Я думаю, в нашу епоху треба дивувати людей».

Наприкінці зустрічі шоумен побажав молоді: «Розвивайтесь індивідуально і нічого й нікого не копіюйте. Намагайтеся знаходити у своєму житті якийсь важливий епізод, базуючись на власному досвіді, створюйте свою правдиву історію. Тільки у цьому випадку ваша праця буде цікавою іншим».

Студенти Кафедри шоу-бізнесу КНУКіМ бурхливими оплесками щиро дякували артисту за насичену творчу зустріч, відвертість та мотиваційні поради.