YPA УКРАЇНА ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ
УКРАЇНА ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ
Дата: 28.02.2023 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

За свою тисячирічну історію ми не тільки сформувалися як нація, переживши чимало загроз, як зовнішніх, так і внутрішніх, а й показали всьому світові, що готові боронити власну свободу на всіх фронтах — дипломатичних, військових, економічних і культурних.

Визначну роль у міжнародному просуванні нашої країни відіграли й модні бренди, які впродовж останніх дев’яти років постійно заявляють про себе, беручи участь у Тижнях моди від Нью-Йорка до Шанхая, з’являючись у гардеробах членів королівських сімей і світових знаменитостей, а також у серіалах, які дивляться мільйони глядачів.

Ще українські бренди залюбки у своїх зніманнях демонструють усі красоти нашої країни — від лісистих Карпат до випалених сонцем херсонських степів.

Друзі, пропонуємо вам підбірку найяскравіших прикладів, які нагадають кожному, що Україна — це земля любові та миру.

Вся Україна у зніманні Ruslan Baginskiy

Восени 2020 року український бренд Ruslan Baginskiy представив свою другу кутюрну колекцію — з назви TSVIT, яку присвятив українським ремісницьким традиціям. Продовжило ідею знайомства з Україною спеціальне знімання, зроблене з фотодуетом Synchrodogs і стилісткою Юлією Пеліпас. Звідси вийшла повноцінна експедиція найкращими та незайманими людською діяльністю місцями країни. У кадрі можна побачити і українські Карпати, і рожеві солоні озера, і херсонські піски, які складно відрізнити від справжньої пустелі.

Автентичні Карпати у зніманні IENKI IENKI

Минулої осені український бренд IEKI IENKI вирушив до Карпат, щоб продемонструвати там нову колекцію, в якій інноваційні технології поєдналися з національним українським костюмом. Цього разу нове життя отримав традиційний кептарик, що на тлі засніжених схилів і дерев’яних будиночків мав особливо атмосферний вигляд.

Трипілля у зніманні Nadiia for BEVZA

У колекції BEVZA весна-літо 2021 українська дизайнерка Світлана Бевза представила аксесуари з кераміки та предмети декору, виготовлені в колаборації з брендом Наді Шаповал Nadiia. Для створення рекламної кампанії фотограф Степан Лісовський разом з Надею Шаповал об’їздили маленькі села й закарбували місцевих українців, які проживають у тих самих місцях, де раніше жили трипільці.

Дика Асканія-Нова у зніманні Ruslan Baginskiy

Ruslan Baginskiy давно досліджує Україну у своїх рекламних кампаніях. Ще 2018 року команда бренду вирушила до заповідника “Асканія-Нова”, щоб показати не тільки нову колекцію головних уборів, а й усю красу цього місця. “Незаймана природа, цілинна земля з дикими тваринами та неймовірною флорою — для мене це справжнє місце сили”, — коментував свій вибір Руслан Багінський.