Відбір у креативну групу!
Дата: 16.09.2020 | Рубрика: Новини

Увага, студенти факультету Івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу! Вже на цьому тижні відбудеться відбір до креативної групи!

Креативна група – це команда активістів факультету, які займаються всіма креативними питаннями, організацією факультетських заходів, просуванням сторінок в соціальних мережах, зніманням інформативних та розважальних відео та створенню іміджу ФІМФіШБ!

Поговоримо про команду, яка буде проводити відбір!

Віка – керівник креативної групи факультету! Студентка третього курсу кафедри івент-менеджменту. Вікторії 19 років, родом з Херсонщини. Вона має лідерські якості, завдяки яким стала керівником креативної групи. Цікавий факт: закінчила курси кулінарної справи. Контактний номер – +38 099 263 32 75

Ігор – керівник профорієнтаційного блоку факультету. Студент третього курсу кафедри івент-менеджменту. Ігорю 19 років, родом з Сумщини. Він активно бере участь у профорієнтаційній роботі і знає відповіді на всі запитання. Цікавий факт: з дитинства займається вокалом. Контактний номер – +38 095 555 13 68

Настя – керівник режисерського блоку факультету. Студентка третього курсу кафедри івент-менеджменту. Насті 19 років, родом з Києва. Має навички зйомки та монтажу відео. Цікавий факт: мріяла стати програмістом з дитинства. Настя відповідає всім абітурієнтам в месенджерах!

Вже 18 вересня наші креативщики проведуть новий набір серед наших активних новачків, які хочуть долучитися до команди та зробити вагомий внесок у розвитку факультету.

Відбір відбудеться в 305 аудиторії! Запрошуємо тебе до нашої команди!