VIP-Party на кафедрі шоу-бізнесу!
Дата: 16.07.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

14 липня студенти влаштували неймовірну тусовку для абітурієнтів кафедри шоу-бізнесу!

Крута атмосфера, шалені емоції, нові знайомства з майбутніми одногрупниками, виступи зірок та артистів українського шоу-бізнесу, квести, інтерактиви, кейтеринг, запальні танці – все це відчули на собі майбутні студенти кафедри шоу-бізнесу!

VIP-Party розпочалася з організаційної частини – реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів. Одразу після реєстрації всі вирушили проходити квест, в ході якого дізналися більше про університет, нашу кафедри та про шоу-бізнес в цілому.

В концертному залі наших абітурієнтів та їх батьків розважали неймовірні ведучі, які проводили різноманітні інтерактиви, психологічні тести типу «який ти менеджер»; розіграші, в яких подарунками стали речі, з фірмовим логотипом кафедри шоу-бізнесу.

На шоу виступали зіркові гості:
Nikko, який заспівав свої авторські пісні та побажав майбутнім студентам успіху в навчанні;
Вероніка Коваленко, яка запалила на сцені своїм виступом і подарувала море шалених емоцій;
Інна Приходько – неймовірна актриса, телеведуча, пародистка, випускниця кафедри шоу-бізнесу, яка поділилися своїм досвідом навчання в університеті, секретами успіху та особливостями роботи з артистами.
Абітурієнти мали змогу поспілкуватися з гостями та поставити їм свої питання, на які ті люб‘язно відповіли.

На свято завітав і наш Ректор – Михайло Поплавський, який розповів про свій досвід навчання, труднощі, мотивував абітурієнтів, та порадив при виборі майбутньої професії прислухатися до свого серця.

Потім всі разом ми грали у супер гру «Мафія шоу-бізнесу», де абітурієнти та студенти мали змогу відчути себе в ролі продюсерів, режисерів, операторів та адміністраторів.

Протягом всього шоу абітурієнти знімали тік-токи зі студентами, викладачами та запрошеними зірками.

Якщо хочеш поринути в таку ж неймовірно круту атмосферу та відчути драйв, тоді тобі саме до нас! Кафедра шоу-бізнесу – місце нереальних емоцій та можливостей!