Вітаємо з ювілеєм Наталію Івановську!
Дата: 27.06.2020 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Сьогодні на факультеті індустрії моди особливий день. Свій ювілей відзначає “корифей” кафедри Івановська Наталія Сергіївна.

Коли в колективі є такі люди, як Ви,тоді успіх супроводжує завжди і в усьому. Тому що ви- людина великої душі і неабиякого розуму, а також доброго і теплого серця!

Вся команда факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу вітає Вас з Днем ​​народження і бажає, щоб молодість і завзяття не залишали Вас ніколи, щоб рухливість і бадьорість були вашими вічними супутниками!

Нехай робота буде для Вас щоденним і улюбленим святом, а вдома чекають рідні та близькі люди, які люблять і високо цінують! Нехай добробут зростає, настрій завжди залишається прекрасним, а краса і мудрість доповнюють чудовий портрет ще багато десятків років!

Ми дуже любимо Вас і цінуємо! Зі святом!