Розкрито таємницю Стихій!
Дата: 17.01.2019 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Сучасний організатор івент-заходів – це фахівець, який постійно вдосконалює себе, вивчає новітні методи управління івент-проектами і застосовує їх на практиці, задля ефективної реалізації проекту. Культурні івент-проекти – це завжди виклик, адже передбачати успіх неможливо. Ідея може тестуватися, але ризики все рівно чималі. Державна підтримка культурних і креативних індустрій у вигляді ґрантів від УКФ є основоположною для підприємців в сфері культури, які прагнуть втілити культурні проекти.

Викладачі КНУКіМ активно беруть участь у таких культурних проектах. Нещодавно в Національній опері України, м.Київ, було успішно реалізовано культурний івент-проект «Володарі Стихій» за підтримки УКФ. Автор ідеї – Олесь Журавчак, відомий український музикант-віртуоз, лауреат українських і міжнародних фестивалів і конкурсів, викладач факультету музичного мистецтва. На етапі організації до проекту долучилася викладач кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля Ірина Пархоменко.

«Володарі Стихій» – це перший в Україні інструментальний мюзикл, підготовка до якого відбувалася у рекордні терміни – 4 місяці! Ідея мюзиклу будувалася навколо Легенди про чотири стихії та володарів, які відкривають таємницю стихій разом з глядачами прямо на сцені. Основа проекту – чотири самобутні музиканти-віртуози: Олесь Журавчак (етно-духові), Олександр Божик (скрипка), Петро Сказків (цимбали), Георгій Матвіїв (бандура), які поєднали на одній сцені суто українську музику і сучасні світові хіти у супроводі неперевершеного оркестру НАОНІ під керівництвом Віктора Гуцала. Мюзикл пройшов з успіхом в трьох містах України: Одесі, Івано-Франківську і Києві. В цілому, музичне фентезі-шоу відвідало 3 550 глядачів.

Окрім того, що до проекту були залучені визнані в Україні музиканти, мюзикл потребував ефективної кампанії з просування в ЗМІ та соціальних мережах. Неочікуваною виявилася робота з соціальними мережами, зокрема Фейсбук. Виявилося, що українці в ФБ охоче читають! Звісно, мова не про лонгріди. Несподіваним відкриттям стало читання художніх текстів про зміст Легенди у вигляді постів в ФБ. Щирість та ентузіазм керівника івент-проекту і його команди – це та соціальна валюта, яку неможливо замінити механічним алгоритмом дій.

Працюючи в команді івент-проекту як викладач, маєш змогу не тільки набути нового досвіду, але й перевірити вже існуючі напрацювання з івент-менеджменту і маркетингу. Більше того, формуєш майбутню базу для наукових досліджень. Перевагою роботи і навчання в університеті на факультеті івент-менеджменту і шоу-бізнесу є можливість реалізовувати власні креативні здібності шляхом участі у конкретних проектах. Це досвід, який постійно трансформується!

Будь успішним! Реалізуй креативні ідеї в команді фахівців!

Автор фото: Юрій Прияцелюк