Вступай на кафедру фешн-бізнесу!
Дата: 06.02.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Мода – це не лише про творчість, вона ще й про міжнародний бізнес.

Управлінець – одна з найзатребуваніших професій світової fashion-індустрії. Адже, аби творчий процес мав продуктивність, необхідно якісно організувати його. Здобувши цю професію, Ви можете працювати у сферах:

✔️ Організація та режисура сезонних показів мод, fashion-шоу та івентів різного масштабу, зйомок, презентацій колекцій дизайнерів та будинків мод.

✔️ Fashion-маркетинг. Позиціювання та просування бренду на вітчизняній та міжнародній арені індустрії моди.

✔️ Байер. Аналітик, експерт, який орієнтується в тенденціях, прогнозує тренди, відбирає речі для магазинів, що будуть користуватись попитом серед потенційних покупців.

✔️ Fashion-журналіст. Обсяг знань отриманих під час навчання, дозволить, розуміти, як працюють усі ланки бізнесу зсередини, вести свій блог та писати компетентні статті.

✔️ Організатор діяльності будинків моди, салонів краси чи модельних агенцій. Повний цикл структурної побудови бізнесу та управління установою.

✔️Іміджмейкер. Робота над створенням та підтримкою іміджу певної людини або корпоративного стилю організації.

Вступай на найкрасивішу кафедру університету культури!