Вибори студентського самоврядування на ФІМІШБ!
Дата: 10.09.2019 | Рубрика: Новини

Сьогодні на факультеті івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу відбулися вибори студентського самоврядування.

Студентство КНУКіМ у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, участі в управлінні університетом та своїм факультетом! Тому ми сьогодні обрали студентського декана, його заступників та керівників секторів.
Вже завтра ми почнемо знайомити ваc з #creative_group_fimishb, де розповімо про студентського декана та активістів факультету.

На посаду студентського декана було троє претендентів, які мали кілька хвилин аби розповісти про себе та свою програму. В результаті голосування новим студентським деканом став Шкромида Василь!

Василь – студент першого курсу кафедри івент-менеджменту, який з гордістю прийняв свій новий титул, а ми його вітаємо!